Про компанію

HYUNDAI POWER PRODUCTS є частиною корпорації Hyundai Corporation Holdings. Цей підрозділ Hyundai здійснив перші кроки у 2007 році з портативних електрогенераторів та електроінструментів.

У міру розвитку бізнесу було розширено сфери застосування – введено такі нові групи товарів як компресорна та садова техніка, ручний інструмент та автотовари, що мають сильну синергію з іміджем торгової марки Hyundai.

В 2019 році вперше для ринку України було поставлено легку будівельну техніку, особливістю якої є розроблені спеціально для використання у особливо важких умовах роботи елементи двигуна та вібраційних частин.

Ексклюзивним імпортером торгової марки HYUNDAI POWER PRODUCTS в Україні є компанія «Візард Технікс», яка була створена в 2015 році. Вона співпрацює з корейським офісом групи компаній Hyundai Corporation Holdings і організовує поставки товарів HYUNDAI POWER PRODUCTS в Україну. Компанією було укладено прямі контракти з заводами-виробниками і забезпечено імпорт цих продуктів в Україну, маркетингову і технічну підтримку наших партнерів і гарантія їх сервісного обслуговування.

Характерною рисою всіх товарів HYUNDAI POWER PRODUCTS є відмінна якість та сервісне обслуговування, що підтверджує вищий, ніж у конкурентів гарантійний термін на продукцію, а також ідеальне співвідношення ціни та якості, що робить ці товари привабливими для кінцевого споживача, а дистрибуційна політика компанії робить їх цікавими для всіх ланок збуту.

Ми готові обговорити будь-які Ваші побажання з питань якості, асортименту або зміни характеристик продуктів торгової марки «HYUNDAI POWER PRODUCTS».